Skuteczne odchudzanie

Jedną z metod jest lipokawitacja ultradźwiękowa. Jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości. Pod wpływem działania ultradźwięków dochodzi do powstania zjawiska kawitacji w obrębie komórek tłuszczowych i wprawienia ich w drgania. Następnie dochodzi do naruszenia błon komórkowych adipocytów, co prowadzi do ich rozpadu. Zawartość komórek tłuszczowych jest usuwana z organizmu drogą naturalnych procesów metabolicznych. Dla uzyskania pełnego efektu drenującego zaleca się wypijanie ok. 2 litrów wody dziennie w trakcie trwania terapii.

 

Dzięki lipokawitacji ultradźwiękowej możliwe jest usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, ud, pośladków oraz ramion.

 

  • Seria zabiegów obejmuje 10-14 spotkań, raz w tygodniu. 

 

Kolejną możliwością jest zabieg z zastosowaniem fali radiowej. Może on być wykonywany zarówno na twarzy jak i na ciele, ze względu na jej działanie w obrębie włókien kolagenowych oraz tkanki tłuszczowej. Ciepło wytwarzane w tkankach przez falę radiową ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki skóry. Fala radiowa bardzo dobrze sprawdza się w przypadku walki ze złogami cellulitowymi, gdyż niszczy połączenia między komórkami gwarantując uzyskanie równomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej. Dzięki temu dochodzi do silnego wygładzenia skóry i zredukowania oznak cellulitu. Fala radiowa wpływa na regenerację włókien kolagenowych oraz na pobudzenie fibroblastów do syntezy nowych białek, co prowadzi do silnego napięcia skóry W trakcie zabiegu pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy, a w związku z tym skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona.