Zdobienie paznokci
Cena: od 10,- do 120,-
Depilacje Woskiem
Cena: od 10,- do 64,-
Pedicure
Cena: od 10,- do 27,-
Kolczykowanie Ciała
Cena: od 40,- do 100,-
Zabiegi na twarz
Cena: od 60,- do 200,-
Makijaż permanentny
Cena: od 70,- do 200,-
Zdobienie paznokci

Piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie to marzenie i wizytówka każdego z nas. Manicure to zabieg pielęgnacyjny, którego efektem jest zdrowo wyglądająca dłoń. Proponujemy manicure klasyczny z wykorzystaniem cążek oraz biologiczny, w zależności od upodobań.

Manicure hybrydowy to „trwały manicure”, który jest odpowiedzią na najważniejszą potrzebę kobiet, jaką jest nieskazitelny kolor paznokci przez długi czas. Manicure hybrydowy utrzymuje się ok. 2- 3 tygodni. Nowoczesna formuła produktu tj. połączenie właściwości żelu, akrylu oraz zwykłego lakieru zapewniająca długotrwałe utrzymywanie się lakieru, nasycony i lśniący kolor – wymienia się również tak zwany “efekt mokrego paznokcia”. Jest to metoda światłoutwardzalnego żelu, zbudowanego z delikatnej siatki molekuł, przez którą przenika powietrze i wilgoć – która jest najważniejsza dla utrzymania paznokci w dobrej kondycji.

Stylizacja jest odporna na zarysowania, nie ściera się i nie odpryskuje, nieuległa zmatowieniu, zapewnia naturalny wygląd paznokci po pomalowaniu.

  • Wzmocnienie żelem naturalnej płytki paznokci

Zabieg polega na utwardzeniu naturalnej płytki paznokci bez ich przedłużania. Na płytkę nakładany jest żel, powodujący jej wzmocnienie. Podczas tej stylizacji nie przykleja się tipsów i nie przedłuża paznokci.
Zabieg pozwala na utwardzenie naturalnej płytki, dzięki czemu możliwy jest jej szybki wzrost bez przedwczesnego łamania się. Podczas stylizacji możliwe jest zdobienie paznokci.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci renomowanej firmy Star Nail, która jest światowym liderem w dziedzinie stylizacji paznokci. Żele stosowane do utwardzania naturalnej płytki paznokcia zawierają wapń.

  • Żelowe przedłużanie paznokci

Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dlatego ważne jest dobranie właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie trwały efekt. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, jedną z metod na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową lub akrylową. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt.

 

W zależności od upodobań i potrzeb naszych klientek wykonujemy utwardzanie naturalnej płytki oraz przedłużanie paznokci żelem lub akrylem. Proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane przy użyciu kolorowych żeli i akryli, cyrkonii Swarovskiego, brokatu, hologramów, naklejek czy biżuterii.